Turkish English

Hakkımızda

FLEXI OTOMOTIV INSAAT VE SPOR MALZ. A.Ş.

Türkiye’de top denilince akla gelen öncü markalardan biri olan Flexi Sports, top ithal ve ihraç etmek, toptan satış yapmak hususlarında kusursuz ve profesyonel hizmetler sunmakla beraber sektöre sayısız yenilikler getirmiş olan kurumsal bir ithalat-ihracat firmasıdır.

1993 yılından beri gıda sektöründe faaliyet gösteren şirketlerimiz, 2015 yılında top ithalat ve ihracatında faaliyet gösterecek olan Flexi Sports’un kurulmasıyla sektörlerdeki etkisini daha da arttırmıştır. Firmamız bünyesi altında kurulan geniş araç yelpazesine sahip YKB filo kiralama markası ile kısa süre içerisinde alanında gösterdiği büyümeyi, kurumsal araç kiralama alanında da göstermeyi başarmıştır.

Flexi Sports ağırlıklı olarak farklı kalite ve fiyatlarda futbol topu, basketbol topu, voleybol topu ve çeşitli plastik topların pazarlama ve satışını yapmaktadır. Firmamız sağladığı imkanlar ve farklılıklarıyla sektöründe kısa zamanda çok fazla yol almış ve büyüme göstermiştir. Şu anda Türkiye genelinin her yerinde hizmet vermektedir.

Firma, çatısı altında topladığı şirketleri, profesyonel ve eğitimli çalışanları, tam donanımlı altyapısı, kusursuz iletişim ağı ile birlikte tam hizmet politikası güden organize bir kurum olarak yapılanmıştır.

 

 

 .

 

Bize Ulaşın

Adres
Mahmut Bey Mah. 3. Yol Sokak No.122/1 Bağcılar İstanbul / İstoç

Telefon
0212 659 18 68

E-Posta
info@flexisports.com.tr

Tanıtım Filmi